Eric Bana, Netflix'in Untamed dizisinin başrolünü üstlendi

Eric Bana, Netflix'in Untamed dizisinin başrolünü üstlendi
Rebecca Bana
Netflix'in Untamed dizisinin başrolünde Eric Bana'nın yer alacağı açıklandı.

Mark L. Smith (The Revenant, The Midnight Sky) ve kızı Elle Smith'in (The Marsh King’s Daughter) hazırlayacağı dizinin yapımını John Wells Productions ve Warner Bros. Television üstlendi. Gizem ve gerilimi bir araya getiren mini dizinin sezonu 6 bölüm sürecek.

Doğanın uçsuz bucaksız vahşi doğasında kanunları uygulamak için çalışan, Ulusal Parklar Servisi’nin özel ajanı Eric Inman, acımasız bir ölüm sonrası başlayan araştırma yüzünden parktaki ve kendi geçmişindeki karanlık sırlarla uğraşmak zorunda kalır.

Sinema ağırlıklı bir kariyeri olan Eric Bana, son olarak 2018'de antoloji Dirty John dizisinin ilk sezonunda rol aldı. Kariyerinde MunichTroy, Hulk, Black Hawk Down ve Star Trek gibi önemli yapımlar da bulunuyor. Netflix'le 3. dizi anlaşmasına imza atan Mark L. Smith, Vahşi Batı draması American Primeval ve Benedict Cumberbatch'in başrolünü oynadığı The 39 Steps romanının dizi uyarlamasını da kaleme alıyor. Ayrıca George Clooney'nin yönettiği ve başrolünde oynadığı, 2020'de Netflix'te yayınlanan The Midnight Sky filmini de yazdı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER