Survivor'dan elenen Berna oldu

Survivor'dan elenen Berna oldu
Ünlüler, üst üste aldıkları iki dokunulmazlık galibiyetinden sonra bu hafta oyunu kaybederek ada konseyine çıktılar. Hakan ve Berna üçer oy alarak aday olarak gösterildi. Haftanın en çok oyu alarak birinci olan yarışmacısı Merve Aydın oldu. 

Merve, "Kardeşim dediğim ve kardeşime çok benzettiğim için Anıl'ın adını veremem."dedi ve Serenay'ı eleme adayı olarak gösterdi. Dokunulmazlık kolyesine sahip olan Doğukan da seçeceği başka kimse kalmadığı için zorunluluktan Anıl'ın adını verdi. 

1-Merve
2-Hakan
3-Serenay
4-Anıl
5-Berna
6- Doğukan

Bu oy sıralamasına göre, Survivor'dan elenen isim Berna oldu. 

Acun Ilıcalı Bozok'un neden diskalifiye olmadığına dair açıklamalarda bulundu. "Oyunlarda kafa veya tekme atmak bizim için asla diskalifiye sebebi olmaz, Berna'nın diskalifiye olmasının nedeni, bütün takım arkadaşlarının, Berna'nın onlar üzerinde tehlike oluşturacağına inanmalarıydı. Pascal Nouma ise sakinleştiğinde Nihat Doğan'a dönüp "Öldün sen." dedi ve olayın adada devam edeceğini belirtti."dedi. 

Erzak ödülü Gönüllüler'in

Bundan önceki iki oyunda olduğu gibi bunda da denge tahtasından rakibi düşürmeye dayalı oyun oynandı. Erzak oyunu da 10-6 skorla Gönüllüler'in oldu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER