Inter Medya, Yarın Yokmuş Gibi dizisini Series Mania Forum'a götürüyor!

Inter Medya, Yarın Yokmuş Gibi dizisini Series Mania Forum'a götürüyor!
Türkiye'nin önde gelen dağıtım şirketlerinden Inter Medya ve ülkenin önde gelen dijital platformlarından Gain, kısa bir süre önce özel bir dağıtım ortaklığına imza attıklarını açıklamıştı. Bu ortaklık sayesinde Inter Medya, Gain'in mevcut ve gelecek dizilerinin uluslararası dağıtımını üstlendi.

Bu dizilerden biri olan ve Şubat ayında Gain'de yayınlanmaya başlayan Yarın Yokmuş Gibi, Inter Medya'nın mini dizi kataloğuna katıldı.

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç'in paylaştığı dizi, oyuncu Manolya ile deneyimli gazeteci Hakan'ın bir röportaj için bir araya gelmelerinin ardından aralarındaki karmaşık ilişkiye odaklanıyor. Dizi, karakterlerin daha önce kimseyle paylaşmadıkları sırları açığa çıkararak şöhret, aşk ve ilişkiler hakkında derin konuşmalara giriyor.

Bir gece boyunca tek bir mekânda geçen Yarın Yokmuş Gibi, kadın-erkek ilişkilerinin dinamiklerini anlamlı diyaloglar ve gözlemlerle irdeliyor.

Yönetmenliğini Zeynep Günay'ın üstlendiği ve dört bölümden oluşan dizi, Inter Medya'nın Yeni Nesil Türk Dizileri markası altında genişlettiği mini diziler serisine eklendi. Inter Medya, diziyi 19-21 Mart 2024 tarihleri arasında düzenlenecek içerik fuarı Series Mania Forum'da tanıtmayı planlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER