Joker, 26 Şubat'ta Hırvatistan'daki yayınına başlıyor

Joker, 26 Şubat'ta Hırvatistan'daki yayınına başlıyor
Global Agency, sevilen bilgi yarışması formatı Joker'in 26 Şubat Pazartesi günü Hırvatistan'da yayına başlayacağını duyurdu. Program günlük yayınlanacak ve Frano Ridjan tarafından sunulacak.

İlk olarak TRT'de 2014'te başlayıp 100'den fazla bölüm yayınlanan Joker'in sunuculuğunu Hüseyin Avni Danyal üstlenmişti. Joker, bir yarışmacının bir para ağacının tepesindeki en büyük ödülü kazanmak için 12 zorlu çoktan seçmeli soruyu yanıtladığı veya aşağı kayarak hiçbir şey kazanamadığı hızlı bir bilgi yarışması olarak öne çıkıyor.

Program Portekiz'de RTP'de 1100'den fazla bölümle; Fransa'da ise France 2'de günlük 400'den fazla bölümle büyük başarı elde etti. Ayrıca Polonya ve Slovenya'da da başarıyla yayınlanmaya devam ediyor.

Global Agency'nin kurucusu ve CEO'su İzzet Pinto, "En eğlenceli ve zorlu yarışma programlarımızdan biri olan Joker'in bu yeni satışını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Joker için birçok ülkede görüşmeler devam ediyor. 2024 Joker'in yılı olacak ve 10'dan fazla bölgede yayınlanması bekleniyor," dedi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER