Hande Erçel, Asya'nın en büyük sektörel etkinliklerinden FICCI Frames'e katılacak

Hande Erçel, Asya'nın en büyük sektörel etkinliklerinden FICCI Frames'e katılacak
Hande Erçel, Asya'daki en büyük medya ve eğlence sektörü etkinliklerinden biri olan FICCI Frames'e katılmaya hazırlanıyor.

Endüstri trendlerini ve yapay zekâ gibi yeni gelişen teknolojileri konu alan çok çeşitli oturumlara da ev sahipliği yapan FICCI Frames'in 24. edisyonunun 5-7 Mart 2024 tarihleri arasında Mumbai'deki Powai Lake The Westin'de gerçekleştirilmesi planlanıyor. Üç gün sürecek etkinliğin 2024 teması "RRR: Yansımalar, Gerçekler ve Önümüzdeki Yol" olarak duyuruldu.

FICCI Frames'in bu yılki katılımcıları arasında Warner Bros Discovery kıdemli başkan yardımcısı ve Güney Asya genel müdürü Arjun Nohwar; Prime Video Hindistan ülke direktörü Sushant Sreeram; Netflix Hindistan içerik başkan yardımcısı Monika Shergill; Meta Hindistan başkan yardımcısı ve başkanı Sandhya Devanathan ve Microsoft Hindistan genel müdürü Irina Ghose da yer alıyor.

Konuşmacılar arasında Güney Asya'nın en büyük multipleks zinciri PVR Inox'un genel müdürü Ajay Bijli, Emmy ödüllü yapımcı Ektaa R. Kapoor, önde gelen Hint stüdyosu Yashraj Films'in CEO'su Akshaye Widhani, FICCI genel sekreteri S. K. Pathak, FICCI medya ve eğlence komitesi başkanı ve Viacom18 Media CEO'su Kevin Vaz ve ünlü film yapımcıları Anand L. Rai de bulunuyor.

FICCI Frames'in geçtiğimiz yıl düzenlenen edisyonuna ülkemizden Burak Deniz katılmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER