Kırık Hayatlar dizisi bir yılda 40'tan fazla bölgeye lisanslandı!

Kırık Hayatlar dizisi bir yılda 40'tan fazla bölgeye lisanslandı!
İstanbul merkezli dağıtım ve yapım şirketi MediaHub, Kırık Hayatlar dizisinin bir yılın ardından 40'tan fazla bölgede lisanslandığını duyurdu.

Kanal D'de ve teve2'de günlük dizi olarak ekrana gelen Kırık Hayatlar, yakın zaman önce Bangladeş'e ihraç edildi. Ayrıca BDT, MENA ve APAC bölgelerinin yanı sıra Fransa, Polonya, Bosna, Etiyopya ve daha birçok ülkeyle yapılan anlaşmalarla birlikte dizinin lisanslandığı ülke sayısı 40'ı aştı.

Orta Doğu, Afrika ve Asya Satış ve İş Geliştirme Müdürü Sangerim Zhakhina anlaşmalarla ilgili olarak, "Kırık Hayatlar'ı birçok yeni ülkeye tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Bazı müşterilerimiz için ilk kez bir Türk slotu deniyorlardı ve içeriğe ve bize güvenip sonuç aldıkları için çok mutluyuz. Bir yıldan kısa bir süre içinde içerik çok geniş bir alana yayıldı ve Fransızca, Rusça, Arapça ve diğer birçok dilde kullanılabilir hale geldi. 'Kırık Hayatlar'ın yeni bölgelerde yer almaya devam edeceğine ve izleyicilerin geri dönmeye devam edeceği bir dizi olacağına inanıyoruz," dedi.

Avrupa ve Amerika Satış ve İş Geliştirme Sorumlusu Elif Turna da yeni anlaşmaların yolda olduğundan bahsetti: "Kısa bir süre önce Content Americas'ta anlaşmaların daha da netleştiği harika bir dönem geçirdik. Kırık Hayatlar'ın dünyanın tüm kıtalarında yayınlanmasını dört gözle bekliyoruz."

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım ve AF Yapım’ın, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar, Ocak 2022'de, 100. bölümüyle yayın hayatını tamamladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER