Kübra dizisi 2. sezonuyla Haziran'da geri dönüyor!

Kübra dizisi 2. sezonuyla Haziran'da geri dönüyor!
Kübra dizisi yakında 2. sezonuyla ekrana geri dönüyor.

Yeni sezon kadrosunda Çağatay Ulusoy’un yanı sıra, Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan, Meriç Rakalar, Deniz Işın, Onur Ünsal, Mehmet Çağrı Çıtanak ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin Haziran ayında yayında olacağı duyuruldu.

Netflix Türkiye, yayınladığı kısa duyuru videosunda sezon finalinde Binnur Kaya'nın seslendirdiği yapay zekayı kullandı. Ayrıca yeni sezondan ilk kareler de geldi.
Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, Afşin Kum’un aynı isme sahip romanından uyarlanan ve sıra dışı hikayesiyle ilk sezonda izleyicide büyük merak uyandıran Kübra dizisi ilk 11 gün içinde 23,500,000 saat izlendi ve 4,000,000 görüntülenmeye ulaştı. Dizi, ilk iki haftasında da Top 10'e girdi.

Kübra 2. Sezon Hakkında:

Kübra hakkındaki gerçeğin ortaya çıkmasını inancı adına başka bir sınav olarak gören Gökhan’ın asıl mücadelesi şimdi başlamaktadır. Kendisini ‘Semavi’ yapan sarsılmaz inancının ona verdiği güçle aldığı her kararın artık bir bedeli vardır; yeni çıkmazların içinde, sadece düşman bildikleriyle değil, sevdikleriyle hatta kendisiyle de savaşması gerekecektir. Peki Gökhan, Semavi olarak yürümeyi seçtiği yolda, inancının gücüne sahip çıkıp doğru yolu bulmayı amaçlarken, Kübra ona karanlığı aydınlatmasında yardımcı olacak mıdır?BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER