Timeless Dizi Channel (TDC) Hindistan'a da geliyor!

Timeless Dizi Channel (TDC) Hindistan'a da geliyor!
Timeless Dizi Channel (TDC), Hindistan'a da geliyor.

SPI International ve NXTDIGITAL India arasında imzalanan ortaklık anlaşması kapsamında Dizi'nin ve Filmbox+'ın ülkede yayına başlayacağı açıklandı. Böylece Türk dizileri Hintçe dublajla izleyiciyle buluşacak. Diziler, VAS Bouquet paketiyle veya FilmBox+ platformu üzerinden izlenebilecek. Ayrıca klasik sinema filmlerine de FilmBox Arthouse üzerinden uluşılabilecek.

SPI International Dağıtım Başkanı Murat Muratoğlu, “İzleyicilerine Dizi kanalı ve FilmBox Arthouse içeriğini sunmak için NXTDIGITAL India ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği, Hintli izleyicilere olağanüstü bir eğlence sunma konusunda önemli bir adıma işaret ediyor," dedi.

Türk dizileri üzerine yayın yapan Timeless Dizi Channel'ın (TDC) 500 saati aşkın portföyünde Kara Sevda (Endless Love), İçerde (Insider), Ufak Tefek Cinayetler (Stiletto Vendetta), Kara Para Aşk (Black Money Love), Karadayı, Kurt Seyit & Şura, Son (The End), 20 Dakika (20 Minutes), Alın Yazım (Red Scarf), Analar ve Anneler (Moms and Mothers), Bana Sevmeyi Anlat (Wings of Love), Al Yazmalım (Red Scarf), 8. Gün (The 8th Day) ve Kuzgun gibi yapımlar bulunuyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER