Kül Masalı dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!

Kül Masalı dizisinden ilk tanıtım yayınlandı!
Başrollerinde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı TRT1’in yeni dizisi Kül Masalı'ndan ilk tanıtım yayınlandı.

Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı (Gökhan Alkan), yoksul ve mütevazi bir geçmişten gelen Özge (Sevda Erginci) ile karşılaşıp ilk görüşte aşık olup evlenirler. Özge yaklaşık 6 yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Özge’nin Arat’ın ailesinin yaşadığı konağa gelin olarak girmesi onu bir anda bir aşk masalından entrikalarla dolu bir dünyaya sokar. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye'nin (Gizem Güneş) zenginlik ihtirası ve Arat’ın şaibeli şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) peşini bırakmayan gölgesi Özge'nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

Dizinin senaryosunu Sılan Aras Erdem ve Filiz Küçük Yücel kaleme alırken hikayesi ise Nehir Atamay imzası taşıyor. Başarılı yönetmen Metin Balekoğlu’nun da yer aldığı proje merakla bekleniyor.

Kül Masalı, yakında TRT 1'de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER