Calinos Entertainment, Adım Farah ve EGO'yu Content Americas'a götürüyor!

Calinos Entertainment, Adım Farah ve EGO'yu Content Americas'a götürüyor!
Calinos Entertainment da Content Americas'a katılmaya hazırlanıyor.

Şirketin bu yıl 23-25 Ocak tarihleri arasında Miami'de düzenlenecek fuarda tanıtacağı dizilerin arasında yakın zaman önce yayın hayatını tamamlayan dizisi Adım Farah'ın yanı sıra EGO, O Hayat Benim, Yasak Elma, İlk ve Son, Yeşilçam, Kanunsuz Topraklar, Kadın, Kurşun ve Bizim Hikaye de yer alıyor.

Calinos Entertainment'in kataloğundaki yapımların arasında O Hayat Benim'in Romanya uyarlaması Adela, Indefensible, Alert Squad, Tycoon, The Clan, No Trespassing, The Only Way Out, The Name of People ve The Well gibi yapımlar da bulunuyor.

Miami Downtown Hilton'da yapılacak fuardan bir gün önce, 22 Ocak'ta özel bir gala da düzenlenecek. Türk dizilerinin Latin Amerika'ya giriş yapmasının 10. yılı kapsamında düzenlenecek gala Temple House'da gerçekleşecek. 

Galaya Yiğit Koçak, Lizge Cömert, Barış Kılıç ve Neslihan Atagül gibi isimler de katılacak. Etkinliğin sponsorları arasında Calinos Entertainment'la birlikte Global Agency, ATV, Kanal D Drama, MIST, Türk Hava Yolları, Dint ve Film Dub Factory, Türkiye Cumhuriyeti Miami Başkonsolosluğu ve İstanbul Ticaret Odası da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER