Content Americas kapsamında düzenlenen Turkish Drama Gala'nın detayları belli olmaya devam ediyor

Content Americas kapsamında düzenlenen Turkish Drama Gala'nın detayları belli olmaya devam ediyor
beMAN On Air
Türk dizilerinin Latin Amerika'daki ve dünya genelindeki başarısını kutlanacağı Turkish Drama Gala'nın detayları belli olmaya devam ediyor.

23-25 Ocak tarihleri arasında Miami Downtown Hilton'da yapılacak içerik fuarı Content Americas kapsamında düzenlenecek olan gala, 22 Ocak'ta Miami Beach'teki Temple House'da gerçekleştirilecek. Universal Cinergia Dubbing ev sahipliğinde yapılacak ve Lourdes Stephen (Al Rojo Vivo) sunuculuğunu üstlenecek.

Çeşitli yapımların sergileneceği fuarda, Türk görsel-işitsel endüstrisinde önemli rol oynayan yazarların, yapımcıların, yönetmenlerin ve aktörlerin başarılarına ışık tutulacak. Ayrıca Binbir Gece'yle birlikte 2013'te Latin Amerika'ya adım atan Türk dizilerinin bölgedeki 10. yılını geride bırakmış olması da kutlanacak.

Yayıncılar, dağıtımcılar, kanallar, yapımcılar, yazarlar, oyuncular, basın ve sektör yöneticileri dahil olmak üzere Latin Amerika ve Türkiye'nin her yerinden isimler galada bir araya gelecek. ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim'in iki oyuncusu, Yiğit Koçak ve Lizge Cömert de galaya katılacak isimlerin arasında yer alıyor. Barış Kılıç da Kızılcık Şerbeti'nin uluslararası dağıtımını üstlenen Global Agency sponsorluğunda galaya katılacak. Gecenin müziklerinden Murat Evgin sorumlu olacak.

Etkinliğin sponsorları arasında Global Agency, ATV, Calinos Entertainment, Kanal D Drama, MIST, Türk Hava Yolları, Dint ve Film Dub Factory'nin yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Miami Başkonsolosluğu ve İstanbul Ticaret Odası da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER