Prime Video'nun Mr. & Mrs. Smith uyarlamasının ilk tanıtım videosu geldi!

Prime Video'nun Mr. & Mrs. Smith uyarlamasının ilk tanıtım videosu geldi!
Prime Video
Prime Video'nun merakla beklenen Mr. & Mrs. Smith dizisinin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Dizinin sekiz bölümden oluşan birinci sezonunun tüm bölümleri 2 Şubat 2024'te yayında olacak.

Yönetici yapımcı rolünü üstlenen Donald Glover (Swarm, Atlanta) ve Francesca Sloane (Atlanta, Fargo) tarafından yaratılan 2005 tarihli New Regency yapımı filmden uyarlanan dizide başrolleri John Smith rolünde Donald Glover ve Jane Smith rolünde Maya Erskine (PEN15) paylaşıyor.

Mr. & Mrs. Smith’in dizi uyarlamasında, iki yabancı onlara zenginlik, dünya seyahatleri ve Manhattan'da rüya gibi muhteşem bir yaşam sunan gizemli bir casus teşkilatında çalışmaya başlarlar. Peki ya sorun? Görücü usulü evlilikle birlikte gelen Mr. John ve Mrs. Jane Smith isimli yeni kimlikleridir. Artık evli olan John ve Jane, her hafta yüksek riskli bir göreve giderken, aynı zamanda ilişkilerinde hep bir dönüm noktasıyla karşı karşıya kalırlar. Birbirlerine karşı gerçek hisler beslemeye başladıklarında ise hikayeleri daha da karmaşık hale gelir. Hangisi daha riskli: casusluk mu yoksa evlilik mi? BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER