Agatha Christie uyarlaması Murder is Easy dizisi 27 Aralık'ta başlıyor!

Agatha Christie uyarlaması Murder is Easy dizisi 27 Aralık'ta başlıyor!
BBC
Agatha Christie'nin Zehri Kim Verdi romanının dizi uyarlaması Murder is Easy'nin yayın tarihi belli oldu. Tanıtım videosu da yayınlanan dizi, 27 Aralık'ta BBC One'da başlayacak. Sezonu iki bölüm sürecek dizinin diğer bölümü ise 28 Aralık'ta yayınlanacak.

Mammoth Screen ve Agatha Christie Ltd. ortaklığıyla ekrana gelen diziyi Sian Ejiwunmi-Le Berre kaleme alırken Meenu Gaur (World on Fire) bölümleri yönetti. Kadrosunda Sinead Matthews, Penelope Wilton, David Jonsson, Morfydd Clark, Tom Riley, Tamzin Outhwaite, Matthew Baynton, Mark Bonnar, Nimra Bucha, Douglas Henshall, Jon Pointing ve Phoebe Licorish yer alıyor.

Kitabın Konusu:

Kendi halinde bir köy olan Wychwood’da Miss Pinkerton çeşitli iddialarda bulunmaktadır. Ona göre sessiz ve kendi halindeki bu köyde iki cinayet işlenecektir, üstelik kurbanlardan biri de köyün doktorudur. Kadının kehanetlerine inanmayan Luke Fitzwilliam, söylenenleri oldukça saçma bulur. Ancak kısa bir süre sonra Miss Pinkerton’un trafik kazasına kurban gitmesi ve hemen ardından The Times gazetesinde çıkan Dr. Humbleby’ın beklenmedik ölüm haberi, Luke Fitzwilliam’ı oldukça endişelendirir. Acaba şimdi sırada kim vardır?BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER