Yu Yu Hakusho'nun dizi uyarlaması 14 Aralık'ta Netflix Türkiye'de!

Yu Yu Hakusho'nun dizi uyarlaması 14 Aralık'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix
Japonya'da yayımlanan ünlü manga serisi Yu Yu Hakusho'nun dizi uyarlaması 14 Aralık'ta Netflix Türkiye'de izleyiciyle buluşuyor. 

İlk olarak Shueisha tarafından yayımlanan Haftalık Shonen Jump'ta 1990'dan başlayarak dört yıl boyunca takipçileriyle buluşan, Yoshihiro Togashi'nin efsanevi mangası Yu Yu Hakusho'dan uyarlanan hikâye, günlerini kavgaya karışmakla geçiren ve küçük bir çocuğu korumaya çalışırken kaza sonucunda ölen Yusuke Urameshi'yi konu alıyor. 

Yusuke, ölü bedenine tepeden bakıyor olduğu gerçeğini kabullenmeye çalışırken kendisini ruhlar âleminin rehberi olarak nitelendiren Botan adlı bir kadın ona sarsıcı gerçeği açıklar: Hiç kimse onun gibi durmadan belaya bulaşan bir çocuğun bir iyilik yaparken ölmesini beklemediği için ona ne cennette ne de cehennemde bir yer vardır. Böylelikle Yusuke'ye yeniden hayata dönme fırsatı verilir. Bu sınavı başarıyla geçen Yusuke bir Yeraltı Dünyası Dedektifi olur. Bu noktadan sonra Yusuke kendini içinde insan, iblis ve ruhlar âlemlerini çevreleyen bir gizemin içinde bulur.

Canlı çekim dizi, Takumi Kitamura, Jun Shison, Kanata Hongo, Shuhei Uesugi, Kenichi Takito, Goro Inagaki ve Go Ayano'nun da aralarında bulunduğu yıldızlardan oluşan bir kadroyla hayata geçiyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER