Michelle Williams, FX'in Dying for Sex dizisinin başrolünü üstlendi

Michelle Williams, FX'in Dying for Sex dizisinin başrolünü üstlendi
Elizabeth Goodenough/Everett Collection
Michelle Williams, yeni bir diziyle TV'ye dönüyor. 2019'da rol aldığı FX dizisi Fosse/Verdon'la Emmy ödülü kazanan Williams, yine FX'te yayınlanması için hazırlanan Dying for Sex adlı dizinin kadrosuna katıldı.

Deadline'ın haberine göre diziyi Liz Meriwether (New GirlThe Dropout) ve Kim Rosenstock (New GirlOnly Murders in the Building) kaleme alıyor ve Leslye Headland (Russian DollAcolyte) bölümleri yönetecek. 20th Television ise yapımını üstlendi.

Wondery'de yayınlanan podcaste dayanan Dying for Sex, metastatik göğüs kanseri olduğunu öğrenen bir kadının 15 yıllık kocasından ayrılarak cinselliğini keşfetmesini konu alıyor. Maceraya atılmak ve sonuna kadar gitmek için desteği ise en yakın arkadaşından alıyor. Poscastin sunucusu Nikki Boyer dizide yönetici yapımcı olarak yer alıyor.

Kariyeri boyunca beş kez Oscar'a aday olan Michelle Williams, sonuncusunu bu yılki Oscar'larda Spielberg filmi The Fabelmans filmiyle aldı. Oyuncu, Fosse/Verdon dizisiyle ve My Week with Marilyn filmiyle Altın Küre kazandı. Yakın zaman önce Britney Spears'in anı kitabı The Woman in Me'nin sesli kitabını seslendirdi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER