Kuş Uçuşu 2. sezonun yayın tarihi belli oldu!

Kuş Uçuşu 2. sezonun yayın tarihi belli oldu!
Dönüşümünü tamamlamış her avcı, artık birer avdır.

İlk sezonuyla ezberleri bozan Kuş Uçuşu, kaldığı yerden devam etmek üzere geri dönüyor. Aslanların dünyasındaki görünmezliğinden faydalanarak en tepeye kadar uçan Aslı, aynı yükseklikte süzülmeye devam edebilecek mi? 

Başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı Kuş Uçuşu’nun ilk sezonunda yaşanan fırtınanın yıkımına uğrayan her şey yeni baştan inşa ediliyor. Büyük bir hırsla istediklerini nihayet avuçlarının içine alan Aslı, hayallerini kurduğu koltuğu doldurmanın gereklilikleri ve beraberinde gelen gerçek sorumluluklar ile yüzleşiyor. Tahtını tecrübesiz bir kuşa kaybeden Lale ise sahip olduğu gücün ardında kaybettiklerini Kenan’ın da desteğiyle yeniden aramaya başlıyor ve hikaye bambaşka yerlere uzanıyor. 

Ormanın değişmez kanunlarını baştan yazan Kuş Uçuşu, yeni sezonuyla 14 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.İlk sezonuyla 3 Haziran 2022'de izleyiciyle buluşan dizi, ikinci sezon çekimlerini tamamladıktan kısa bir süre sonra sonraki sezonun çekimlerine de adım attı.

Başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizinin kadrosunda Burak Yamantürk, İrem Sak ve Defne Kayalar gibi isimler de bulunuyor. Yapımcılığını Kerem Çatay’ın, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Kuş Uçuşu'nun 8 bölümlük ilk sezonunun yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer oturdu.

Dizinin 2. sezonunu Koray Kerimoğlu çekerken, 3. sezonda ise kamera arkasına son dönemde Teşkilat, Söz ve Ramo gibi dizilerde yönetmenlik yapan Burak Müjdeci geçti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER