Inter Medya, MGE'le yeni bir ortak prodüksiyon iş birliğine imza attı

Inter Medya, MGE'le yeni bir ortak prodüksiyon iş birliğine imza attı
Türkiye'nin önde gelen dağıtım şirketlerinden Inter Medya, MGE ve Mas Ros Media ile bir ortak yapım anlaşmasına imza attıklarını duyurdu.

Globalde izleyici için büyüleyici içeriklerle yeni bir çağ açmayı vaat eden anlaşma kapsamındaki ilk ortak yapımın ayrıntıları önümüzdeki aylarda açıklanacak ve onu bir dizi program takip edecek.
 
Inter Medya Kurucusu ve CEO'su Can Okan, anlaşma sonrası "MGE ile bu heyecan verici ortak yapım girişimine adım atmaktan dolayı çok sevinçliyiz. Yüksek kalitedeki içeriğe olan ortak bağlılığımız şüphesiz olağanüstü prodüksiyonlarla sonuçlanacak,' dedi.

Şili'de yayın (broadcasting) haklarını elinde bulunduran dağıtım şirketi MGE'nin CEO'su Esperanza Garay, "MGE olarak globalde izleyiciyi bir araya toplama konusunda hikâyelerin gücüne inanıyoruz. Benzersiz ve anlamlı eğlence deneyimleri için yaratıcı yeteneklerle ve Inter Medya ve Mas Ros Media gibi stratejik ortaklarla işbirliği yapmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz," yorumunu yaptı.
 
Mas Ros Media Dağıtım ve Satın Alma Başkanı Said Ignacio Barrera ise “Kaynakları birleştirmek ve başarılı içeriğin yapımının usulünü bilmek için Türkiye ve Latin Amerika'dan küresel üretim ve dağıtım liderleriyle çalışmaktan heyecan duyuyoruz,” diye ekledi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER