Dilek Taşı dizisinin yayın günü değişti!

Dilek Taşı dizisinin yayın günü değişti!
Kanal D’nin yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği sezonun ses getiren dizisi Dilek Taşı’nın yayın günü değişti.
 
Perşembe akşamları ekrana gelen dizi, 25 Ekim Çarşamba gününden itibaren her çarşamba akşamı seyircisi ile buluşacak.
 
Duygu yüklü hikayesi ve göz dolduran oyuncu kadrosu ile ekrana gelen Dilek Taşı’nın çarşamba akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünün özeti ise şöyle;

Ömer, Figen’e Cemre’nin böbreği için köşke getirildiği gerçeğini anlatır. Figen bu gerçeğin arkasından ne yapacağını bilemez haldedir. Macide ile yüzleşmeye karar verir… Figen Cemre’yi kurtarabilmek için ne yapacak? Macide ise ortaya çıkan bu sırrın ardından Sinan’ı nasıl kurtaracaktır? Diğer taraftan Kenan ve Sevda’nın öpüştüğüne şahit olan Asuman bu gerçeği Figen’e söyleyecek mi? Mustafa ise farkında olmadan Figen’i de kendisi ile birlikte geri dönüşü olmayan büyük bir tehlikenin içine atar… Figen ve Mustafa nasıl bir tehlikenin içine düşecek?
 
Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.
 
Dilek Taşı, duygu yüklü yeni bölümü ile 25 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER