MIPCOM: James Franco, Orta Doğu yapımı "Karantina" dizisinin kadrosunda!

MIPCOM: James Franco, Orta Doğu yapımı
James Franco
James Franco, Orta Doğu yapımı "Karantina" dizisinin kadrosunda.

Deadline'ın haberine göre Adi Hasak (Shades of Blue) imzalı dizi, Cannes'da devam eden ve bugün sona erecek olan içerik fuarı MIPCOM'da ilk kez tanıtıldı. Ayrıca diziden bir teaser video da yayınlandı. Hasak, dizinin "Fauda'nın İsrail için, Squid Game'in Kore için yaptığını MENA için yapacağı" iddiasında bulundu.

Almanya yapımı Tempel dizisine dayanan Karantina, hapisten yeni çıkan ve ailesine suç dünyasına geri dönmeyeceğine dair söz veren Dahab'ı (Yaqoub Al Farhan) takip ediyor. Yaşlılara baktığı bir işe giren Dahab'ın kızının oldukça pahalı viyolini ailesini evden çıkartmaya çalışan bir çete tarafından kırılır. Yeni bir viyolin için gereken parayı bulmaya çalışan Dahab'ın hayatı yolundan çıkar.

Franco, dizide Miami Rainbow Club adlı bir kulüp açmış ve Beyrut'ta FBI adına çalışan bir Amerikalıyı canlandırıyor. Oscar adaylığı da bulunan ünlü oyuncu, habere göre iki ay süren çekimlerin yarısından fazlasında yer aldı.

Dynamic Television, Asacha Media Group ve MBC ortaklığıyla hazırlanan dizinin kadrosunda Reham Alkassar, Yasmina El Abd, Cynthia Khalifeh, Nicolas Mouawad ve Earl Cave de bulunuyor. Hasak ve Christine Crokos (Pimp) dizide showrunner olarak görev aldı. Senaryoda ise Hasak'a Crokos ve Clare Siobhan Byrne eşlik etti. Çekimleri Atina'da ve Beyrut'ta gerçekleşen dramanın sezonu 8 bölümden oluşuyor. Dizinin bölümlerini Goran Kapetanovic (Caliphate) ve Umut Aral (Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?) yönetti.

Yaklaşık dört yıldır oyunculuktan ve medyadan uzak olan James Franco da yeni projeleriyle dönüşünü yapmaya hazırlanıyor. Franco, sahibi olduğu oyunculuk okulunda yer almış beş kadın tarafından uygunsuz cinsel davranışlarda bulunmakla suçlanmıştı. Öğrencileriyle yattığını kabul eden ve özür dileyen Franco, açılan davada anlaşma yoluna gitti.

Oyuncunun gelecek projelerinin arasında Karantina dizisi dışında Fidel Castro'yu canlandırdığı Alina of Cuba, çekimleri İtalya'da devam eden Hey Joe ve Fransa yapımı The Price of Money: A Largo Winch Adventure filmleri de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER