MIPCOM: Ay Yapım, Avenida Brasil dizisinin uyarlama hakkını aldı

MIPCOM: Ay Yapım, Avenida Brasil dizisinin uyarlama hakkını aldı
Globo
MIPCOM fuarından bir uyarlama haberi daha geldi.

Ay Yapım, 2012'de Brezilya'daki TV Globo kanalında yayınlanan Avenida Brasil (Brazil Avenue) dizisinin uyarlama hakkını aldı. Ekrana gelecek yerli uyarlamada Globo Studios artistik danışmak olarak yer alacak. Madd Entertainment ise uluslararası dağıtımını üstlenecek.

Ay Yapım'ın CEO'su Kerem Çatay, "Bu harika hikayenin ilk versiyonunu yaratmak ve yapımını üstlenmekten dolayı heyecanlıyız. Bunun dünyayı bir kez daha dolanan bir sonraki hit olacağından eminim. Bu yeni macerada güçleri birleştirmiş olmanın gelecekte birçok yeni fırsatı getireceğine de inanıyorum," dedi.

Madd Entertainment'ın Genel Müdürü Ateş İnce ise "Madd'in izleyicileri ekrana çektiği bilinen güçlü yapımları var. Ve şimdi Avenida Brasil'in Türkçe uyarlamasıyla daha da fazlasını sunacağız. Piyasaya büyük heyecan getirecek. Globo ve Ay Yapım'ın böylesine büyük bir ortaklığının parçası olmak bizim için de bir ayrıcalık, " ifadelerini kullandı.

Avenida Brasil, küçük bir kızın büyüyüp babasının öldürülmesinin intikamını almak üzere dönüşünün hikayesini karışık ve melodram bir dille anlatıyor. Nina ve kendisini bir çöplüğe terk eden üvey annesi Carmen arasındaki büyük mücadele dizide kendisine yer buluyor. João Emanuel Carneiro imzalı Brezilya dizisi 179 bölümden oluşuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER