MIPCOM: BluTV, 5 yabancı dizinin yayın hakkını aldı

MIPCOM: BluTV, 5 yabancı dizinin yayın hakkını aldı
Freevee
Dünyanın önde gelen içerik fuarlarından MIPCOM'dan haberler gelmeye devam ediyor. Bugün itibarıyla Cannes'da başlayan fuar öncesi bir haber de BluTV'den geldi.

The Hollywood Reporter'da yer alan habere göre platform, beş yabancı dizinin yayın hakkını daha aldı: The Ark, Leverage: Redemption, Almost Paradise, The Librarians, The Outpost.

Syfy kanalının yayınladığı bilim kurgu dizisi The Ark, ilk sezonunu Nisan ayında tamamladı ve 2. sezon onayını aldı. Leverage'ın devam dizisi olarak ekibin bir kısmıyla ekrana gelen Leverage: Redemption, Amazon'a bağlı Freevee adlı platformda yayınlanıyor ve ikinci sezonunu Ocak 2023'te tamamladı. 2020'de ilk sezonuyla ABD'deki WGN kanalında yayınlanan suç draması Almost Paradise, ikinci sezon öncesi Freevee'ye geçti ve 21 Temmuz'da izleyiciyle yeniden buluştu.

Fantezi ve macera türlerindeki The Librarians dizisi 2014-2018 arası dört sezon yayınlandı ve birkaç ay önce uzantı dizisi "The Librarians: The Next Chapter" duyuruldu. The CW'nun yayınlayacağı uzantı gelecek sezon yayında olacak. Yine The CW kanalının yayınladığı fantezi-macera türlerindeki The Outpost ise dört sezon sürdükten sonra, 2021'de sona erdi.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER