Kader Oyunları dizisi 5 ülkede daha yayınlanacak

Kader Oyunları dizisi 5 ülkede daha yayınlanacak
Yeni günlük dizi Kader Oyunları için şimdiden yeni anlaşma haberleri geliyor.

MISTCO'nun ilk ortak prodüksiyon dizisi olan Kader Oyunları, "Bahar" adıyla tanıtılıyor ve dizinin İsrail ve Romanya'ya da lisanslandığı haberini daha önce vermiştik. Todotvnews'ün haberine göre onların arasına Arnavutluk, Romanya ve Azerbaycan da katıldı. Şirketin genel müdürü Ayşegül Tüzün, yeni anlaşmaların yolda olduğunu ve yakında duyurulacağını belirtti.

Üs Yapım imzalı Kader Oyunları, çoğu Türk dizisinin aksine bir yayıncı olmaksızın çekimlerine başladı. İlk kez MIPCOM 2022'de tanıtılan Kader Oyunları, 16 Ekim Pazartesi günü yayın hayatına başlayarak hafta içi her gün saat 18.00’de yayınlanacak. Dizi, birbirini seven iki gencin zorluklarla dolu aşk mücadelesini anlatacak. Bir tarafta yakışıklı, bilgili ve cesur bir genç olan Demir ile pamuk prenses misali güzel, zengin ama bir o kadar saf ve temiz kalpli Bahar… Diğer tarafta aşklarına türlü planlarla engel olmaya çalışan üvey anne Aysun arasındaki iyilik ve kötülük mücadelesi ekranda olacak.

Başrollerini Ali Yasin Özegemen (Demir), Türkü Su Demirel (Bahar), Hilal Yıldız (Aysun) ve Kadir Polatçı (Şeref) gibi isimlerin paylaştığı dizinin senaryosunu Deniz Aydenk yazıyor, Emre Bahadır Çırakoğlu ise yönetmenliğini yapıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER