Calinos Entertainment, Adım Farah'ı MIPCOM'a götürüyor!

Calinos Entertainment, Adım Farah'ı MIPCOM'a götürüyor!
Calinos Entertainment da MIPCOM'a katılmaya hazırlanıyor.

Şirketin bu yıl 16-19 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek fuarda tanıtacağı dizilerin arasında Çarşamba günleri yeni sezon bölümleriyle ekrana gelen Adım Farah'ın yanı sıra EGO, O Hayat Benim, Yasak Elma, İlk ve Son, Yeşilçam, Kanunsuz Topraklar, Kadın, Kurşun ve Bizim Hikaye de yer alıyor.

2022'de 18,000 saat içerik satışı yapan ve Pluto TV'yle ortak olarak Türk dizilerine özel yayın yapan "Corazón Turco" kanalını kuran Calinos Entertainment'in kataloğundaki yapımların arasında O Hayat Benim'in Romanya uyarlaması Adela, Indefensible, Alert Squad, Tycoon, The Clan, No Trespassing, The Only Way Out, The Name of People ve The Well gibi yapımlar da bulunuyor.

Calinos Entertainment'ın uluslararası satışlarından sorumlu ismi Aslı Serim, MIPCOM öncesi "Adım Farah, yeni sezonuyla Calinos'un kataloğundaki en başta yer alan Türk dizisi. Başarılı bir ilk sezonu oldu ve şimdilerde heyecanlandırıcı bir ikinci sezonla yayını devam ediyor. İkinci sezon daha fazla gözyaşı, ihanet, kalp kırıklığı ve aşk getiriyor," dedi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER