MIPCOM: Zorro dizisi prömiyerini Cannes'da gerçekleştirecek

MIPCOM: Zorro dizisi prömiyerini Cannes'da gerçekleştirecek
Mediawan
Zorro dizisi prömiyerini Cannes'da, dünyanın önde gelen içerik fuarı MIPCOM'un açılış gecesinde gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Secuoya Studios'ın yapımcısı olduğu diziden ilk teaser video da yayınlandı. İspanyolca dilindeki dizinin uluslararası dağıtımını Mediawan Rights üstleniyor. Amazon Prime, şimdiden ABD, Latin Amerika, İspanya, Andorra ve Portekiz haklarını aldı.

Dizinin başrolünde Elite dizisinde canlandırdığı Guzman karakteriyle bilinen Miguel Bernardeau yer alıyor. Ona Renata Notni, Dalia Xiuhcoatl, Paco Tous, Emiliano Zurita ve Joel Bosqued eşlik ediyor. 

1834'ün Los Angeles'ında geçecek Zorro'da genç Diego de la Vega babasını kimin öldürdüğünü araştırırken aile sırlarını ortaya çıkaracağı ve kaderini değiştirecek kişisel bir göreve çıkacak. Notni, karakterin gençlik aşkı Lolita Marquez'i oynayacak. 

Sezonu 10 bölüm sürecek dizide senaryoyu Carlos Portela (Velvet Collection) kaleme aldı. Bölümleri Javier Quintas (Money Heist), Jose Luis Alegría (Toy Boy) ve Jorge Saavedra (Mr Smith and Mrs Wesson) yönetti.

MIPCOM, bu yıl 16-19 Ekim tarihleri arasında yapılacak. 15 Ocak'taki prömiyer etkinliğine Bernardeau, Notni ve Xiuhcoatl dahil ekibin önemli bir kısmı katılacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER