Inter Medya'nın temsil ettiği diziler Afrika'ya yayılmaya devam ediyor

Inter Medya'nın temsil ettiği diziler Afrika'ya yayılmaya devam ediyor

Inter Medya'nın temsil ettiği yerli diziler Afrika'ya yayılmaya devam ediyor. Şirketle Afrika'daki yayıncılar ve platformlar arasında pek çok lisanslama anlaşmasına imza atıldı.

Canal+; Son Yaz (Last Summer), Akrep (Scorpion) ve Arıza dizilerinin yayın hakkını Fransızca yayın yapan telenovela kanalı Novelas TV'de ekrana getirmek üzere aldı.

Akrep dizisi DStv, GOtv ve Showmax platformlarını bünyesinde bulunduran Güney Afrika merkezli yayın grubu MultiChoice üzerinden Botsvana, Lesotho, Malavi, Mozambik, Namibya, Esvati̇ni̇, Zambiya ve Zimbabve'de ekrana gelecek.

Tuzak dizisi NOS'un bünyesinde bulunan ve Portekizce yayın yapan ZAP TV'ye Angola ve Mozambik'te yayınlanması için lisanslandı. Etiyopya'da Moby Group'a bağlı uydu kanalı Kana TV, Arıza, Ramo ve Aldatmak (Deception) dizilerinin yayın haklarını aldı.

Bakhresa Group'un sahibi olduğu Doğu Afrika merkezli uydu platformu Azam Media ve Inter Medya arasındaki anlaşma kapsamında Yeşil Vadi'nin Kızı (The Girl of the Green Valley) dizisi de lisanslandı. Dizi Tanzanya, Kenya ve Uganda'da yayınlanacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER