Netflix'in Alman yapımı yeni psikolojik gerilim dizisi Dear Child 7 Eylül’de başlıyor

Netflix'in  Alman yapımı yeni psikolojik gerilim dizisi Dear Child 7 Eylül’de başlıyor
Netflix'in Alman yapımı yeni psikolojik gerilim dizisi Dear Child (Liebes Kind) 7 Eylül’de başlıyor.

Hannah ve Jonathan adlı iki çocukla birlikte yüksek güvenlikli bir evde yaşayan Lena, dışarıdan tamamen izole durumdadır. Çocuklar ve Lena, tam olarak kendileri için belirlenen saatlerde yemeklerini yemekte, tuvalete gitmekte ve uyumaktadır. O, odaya girer girmez ellerini göstermek için sıraya girerler. Onun söylediği her şeyi yaparlar. Bu durum, genç kadın kaçmayı başarana dek devam eder. Ölümle burun buruna geldiği bir araba kazası sonrası, Lena hastaneye kaldırılır. Yanında ise Hannah vardır.

Romy Hausmann’ın 2019’da yayınlanan aynı adlı çok satan romanından uyarlanan Dear Child, tam da geleneksel gerilim öykülerinin sona ereceği yerde, bu kurtuluşla başlar. Kâbusun asıl boyutu, aynı gece Lena'nın ailesinin hastaneye gelişiyle ortaya çıkar. Lena'nın ailesi, neredeyse 13 yıldır çaresizce kayıp kızlarını aramaktadır.

6 bölümlük mini dizinin kadrosunda Kim Riedle, Naila Schuberth, Sammy Schrein, Hans Löw, Haley Louise Jones, Justus von Dohnányi, Julika Jenkins, Birge Schade, Christian Beermann, Seraphina Maria Schweiger, Özgür Karadeniz ve Jeanne Goursaud yer alıyor. Isabel Kleefeld‘in başyazar ve yönetmen olduğu dizinin yapımını Constantin Television üstlendi. Julian Pörksen de senarist ve yönetmen olarak katılan bir diğer isim.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER