True Detective'in 4. sezonu 2024'e ertelendi

True Detective'in 4. sezonu 2024'e ertelendi
HBO
True Detective dizisinin ekrana dönüşü biraz daha uzun sürecek. Dizinin 4. sezonunun yayınının 2024'e kaldığı öğrenildi.

HBO, birkaç ay önce yayınladığı 2023 yapımları videosunda diziye de yer vererek yıl bitmeden ekrana getireceğini duyurmuştu. Ancak yakın zaman önce web sitesinde düzeltmeye giderek diziyi 2024'e aldığı görüldü. Ocak ayından önce dönmeyecek dizinin ertelenme sebebi ise ABD'de devam eden senarist ve oyuncu grevi ve bu nedenle oyuncuların ya da senaristlerin yayınladıkları işlerle ilgili tanıtım yapmıyor oluşları.

"True Detective: Night Country" adı verilen yeni sezon Alaska'nın Ennis bölgesindeki Tsalal Arctic Research Station'da çalışan 6 erkeğin iz bırakmadan ortadan kaybolmasını konu alıyor. Davayı çözmek için Dedektif Liz Danvers ve Evangeline Navarro'nun kendi içlerindeki karanlıkla yüzleşmesi ve buzun içindeki lanetli sırlara gömülmeleri gerekiyor.

Jodie Foster'ın başrolünde olduğu 4. sezonu Issa Lopez (Tigers Are Not Afraid, Secondary Effects) ve Alan Page Arriaga (Shining Girls, Fear the Walking Dead) kaleme aldı. Oscar ödüllü yönetmen/senarist Barry Jenkins yönetici yapımcı olarak görev aldı. Cary Joji Fukunaga ve yaratıcı Nic Pizzolatto yapımcı olarak yer alsalar da kreatif olarak yapım sürecine katılmadı. Anonymous Content ise yapımını üstlendi.

Mahershala Ali ve Stephen Dorff'un başrolünde olduğu 3. sezon 2019'da yayınlanmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER