FilmBox, Ağustos ayına muhteşem filmlerle veda ediyor!

FilmBox, Ağustos ayına muhteşem filmlerle veda ediyor!
6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca kişiye hizmet veren uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle ekranlara heyecan ve eğlence katıyor.

FilmBox ekranlarında Ağustos ayına muhteşem filmlerle veda ediyoruz. Farklı janralarda, hatta farklı ülke sinemalarından 4 ilgi çekici film, 28 – 31 Ağustos tarihleri arasında iyi filmlerin adresi FilmBox ekranlarında olacak.

Hizmetçi (The Handmaiden) – 28 Ağustos Pazartesi Saat: 23:15
2022’de Cannes Film Festivali’nde Ayrılma Kararı filmiyle en iyi yönetmen seçilen Park Chan-wook imzalı filmde, 1930'lu yıllarda Kore'de kendisini Kont olarak tanıtan dolandırıcı Fujiwara, gizemli ve saf olarak görünen varis Leydi Hideko'nun zenginliğini ele geçirmek için onu kendisine âşık etmeye karar verir ve yeni hizmetçisi Sook-hee'yi ona yardım etmesi için kiralar. Hizmetçinin hanımefendisine delicesine âşık olması işleri değiştirecektir.
 
Steve Mcqueen: Adam Ve Büyük Yarış (Steve Mcqueen: The Man & Le Mans) – 29 Ağustos Salı - Saat: 21:30
Cannes film festivalinde gösterilen bu belgesel, Hollywood ikonu Steve McQueen'in kariyerini çok kötü etkileyen bir film çekiminin ardındaki gerçek olayları anlatıyor.
 
Yeni Ahit (The Brand New Testament) – 30 Ağustos Çarşamba - Saat: 23:05
Tanrı’nın hayatta olduğunu ve kızıyla birlikte Brüksel’de yaşadığını biliyor muydunuz? Başrollerinde Belçikalı aktör Benoit Poelvoorde’un ve Fransız sinemasının en tanınmış aktrislerinden Catherine Deneuve’ün yer aldığı bu gerçeküstü komedide Tanrı, karısı ve kızıyla normal bir hayat süren sıradan bir Belçika vatandaşıdır ve bir apartman dairesinde yaşamaktadırlar. Bir gün kızı Ea, babasının bilgisayarını karıştırıp bütün dünyayı bir kaosa sürüklediğinde baba-kızın da arası açılır. Küçük kız yeryüzünde yaşayan herkese kendi öleceği günün tarihini kısa mesaj yoluyla atar. Ardından da evden kaçıp altı havari bulmaya karar verir.
 
Ayın Elemanı (Employee Of The Month) – 31 Ağustos Perşembe - Saat: 21:30
Bir bankada yönetici olarak çalışan David "Ayın Çalışanı" seçilmeyi beklediği gün işten kovulur. Nişanlısı Sarah, meslektaşı Wendy ile bir ilişkisi olduğunu öğrenir ve nişanı atar. Arkadaşı Jack, bunun en iyisi olduğuna onu ikna etmeye çalışır ama ertesi gün bankada gerçekleşen soygun ve çalınan milyonlarca dolar David için yolun sonu olunca işler tersine döner.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER