Survivor'da disco ve cheesecake ödülü!

Survivor'da disco ve cheesecake ödülü!
Bu hafta Survivor ödül oyununda yarışmacılar disco, kızarmış tavuk ve cheesecake için yarıştı. İlk seride Ünlüler'den Berna, Gönüllüler'den Turabi oynamadı. Hakan, Hilmicem'i yenerek 4 oyunda 1; Doğukan, Hasan'ı yenerek 3'te bir galibiyet aldı. Merve oynadığı tüm oyunları kazandı, Berna oynadığı 2 oyunu da kazanamazken Serenay 3'te 2 oyun aldı.

Hasan yine kural ihlali yaptı
Anıl, oynadığı üç oyunu da alamadı. Fakat Hasan salıncaklardan geçerken kural ihlali yaptı ve sayı Anıl'a verildi. Berna ile Anıl oyun esnasında tartıştı ve gerginlik yaşadılar. 
Sonuçta ödülü 8-10'dan Gönüllüler kazandı.
Merve gözyaşlarına hakim olamadı
Merve, bir önceki tatlı ödülünü de kaybetmeleri dolayısıyla sinirlerine hakim olamadı ve gözyaşlarını tutamadı. Berna ise sinir krizi geçirdi ve Acun Ilıcalı onu "Sakin ol, arada kazanıyorsunuz. Siz de güçlüsünüz, kaybetseniz de 8-10, 9-10 gibi yakın sayılarda kaybediyorsunuz." diyerek teselli etmeye çalıştı. 

Hakan'dan Anıl'a sert çıkış
Hakan, kaybedince sözü aldı ve "Artık birilerinin oturup düşünmesi gerekiyor."dedi. Ada görüntülerinde ise Merve Aydın'ı teselli eden Sahra oldu. Doğukan "Serenay annesi için ağlarken hepsi şov diyordu; Merve tatlı için ağlıyor." diye isyan etti.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER