GAİN'in yeni yönetim kurulu belli oldu

GAİN'in yeni yönetim kurulu belli oldu
2020 yılının Aralık ayında yayın hayatına başlayan yerli dijital yayın platformu GAİN'in Rams Türkiye İnşaat Grubu tarafından satın alındığı haberini yakın zaman önce vermiştik. Yeni yayın dönemine hazırlanan platformun yeni yönetim kurulu da belli oldu.

Buna göre GAİN’in yönetim kurulu başkanlığını sektörün deneyimli yapımcılarından Ferat Bilgin üstlenecek. Kurul üyeleri arasında Babala TV’nin kurucusu Oğuzhan Uğur; akademisyen yazar Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan; Ranini TV’nin kurucusu, yazar Rânâ Denizer; Merkez Bankası Eski Başkan Yardımcısı Erkan Kilimci; blockchain, yapay zekâ ve metaverse alanlarında önemli ödülleri bulunan girişimlerin kurucusu Kadir Kurtuluş; iletişimci ve yapımcı Dr. Cemalettin Kömürcü ve tarih araştırmacısı, yazar Behice Özdemir gibi alanında başarılı isimler bulunuyor. GAİN Medya’nın kurucu ekibinde yer alan ve yeni dönemde de CEO olarak görevine devam eden Salih Aksu da yönetim kurulunda yer alan isimlerin arasında.

GAİN Medya, yeni yayın döneminde yepyeni dizi ve film projeleriyle, sevilen formatlarla ve çok konuşulacak isimlerle ekranlara gelirken, farklı ve geniş kitlelere hitap eden güçlü içerikleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER