Harry Potter severler açık hava sinemasında buluşuyor!

Harry Potter severler açık hava sinemasında buluşuyor!
YBY Woods, Kemerburgaz Kent Ormanı’nın kalbinde dünya standartlarında açık hava sineması deneyimini sunuyor. YBY Woods ‘Ormanda Sinema’ etkinlikleri çerçevesinde hem kitap serisiyle hem filmleriyle tüm dünyayı etkisi altına alan Harry Potter için konsept film gösterimi düzenliyor. Yıldızların altında serinin ilk filmi ‘Harry Potter ve Felsefe Taşı’ izlenirken, bu büyülü dünyanın hayranlarını birbirinden renkli sürprizler de bekliyor. 
 
Konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, sinemaseverler için Ormanda Sinema etkinlikleri düzenliyor. Açık hava sinemasını dünya standartlarında deneyimlerle sunan YBY Woods, başta Harry Potter olmak üzere Ron Weasley, Lord Voldemort, Albus Dumbledore, Profesör Quirell ve tüm film karakterlerini 17 Temmuz Çarşamba akşamı “Harry Potter ve Felsefe Taşı” filmi ile beyaz perdeye taşıyor.
 
Kitaplarıyla ve filmleriyle tüm dünyayı etkisi altına alan, her yaştan insanı kendine hayran bırakan Harry Potter’in büyülü dünyasının kapıları, yıldızların altında Kemerburgaz Kent Ormanı’nın eşsiz havasında açılıyor. Serinin ilk filmi olan Harry Potter ve Felsefe Taşı için hazırlanan konsept film gösteriminde dileyenler kendi içeceklerini de yanında getirebiliyor. Kapılarını 15.00’te açacak YBY Woods’ta misafirlerini keyifli aktiviteler ve Harry Potter hayranları için sürprizler bekliyor. Ücretsiz patlamış mısırın da dahil olduğu etkinliğin biletlerine Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarından ulaşılabiliyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER