Agatha Christie uyarlaması Murder is Easy'nin kadrosu belli oldu

Agatha Christie uyarlaması Murder is Easy'nin kadrosu belli oldu
Morfydd Clark (k. Guy Coombs); David Jonsson (k. Joe Quigg); Penelope Wilton, Sinead Matthews (k. Britbox)

Agatha Christie'nin Zehiri Kim Verdi romanının dizi olacağı haberini Şubat ayında vermiştik. İskoçya'da çekimlerine başlanan dizinin kadrosu bugün duyuruldu.

Kadroya Sinead Matthews, Penelope Wilton, David Jonsson, Morfydd Clark, Tom Riley, Tamzin Outhwaite, Matthew Baynton, Mark Bonnar, Nimra Bucha, Douglas Henshall, Jon Pointing ve Phoebe Licorish katıldı.

Sezonu iki bölüm sürecek Murder Is Easy'nin uyarlaması BBC One'da, kanala bağlı dijital platformlar BBC iPlayer ve Britbox'da ekrana gelecek.

Mammoth Screen ve Agatha Christie Ltd. ortaklığıyla ekrana gelecek diziyi Sian Ejiwunmi-Le Berre kaleme alırken Meenu Gaur (World on Fire) bölümleri yönetiyor.

Kitabın Konusu:

Kendi halinde bir köy olan Wychwood’da Miss Pinkerton çeşitli iddialarda bulunmaktadır. Ona göre sessiz ve kendi halindeki bu köyde iki cinayet işlenecektir, üstelik kurbanlardan biri de köyün doktorudur. Kadının kehanetlerine inanmayan Luke Fitzwilliam, söylenenleri oldukça saçma bulur. Ancak kısa bir süre sonra Miss Pinkerton’un trafik kazasına kurban gitmesi ve hemen ardından The Times gazetesinde çıkan Dr. Humbleby’ın beklenmedik ölüm haberi, Luke Fitzwilliam’ı oldukça endişelendirir. Acaba şimdi sırada kim vardır?


Sinead Matthews, Penelope Wilton, David Jonsson, Morfydd Clark, Tom Riley; Tamzin Outhwaite, Matthew Baynton, Mark Bonnar, Nimra Bucha, Douglas Henshall, Jon Pointing, Phoebe Licorish
K: Joe Quigg; Guy Coombs; Pal Hansen; Matt Holyoak; Lee Malone; Bina Khan; Dan Pick; Ellie Harrison; YellowBellyPhoto

Oyuncuların canlandıracağı karakterlerin adları ise şöyle:

David Jonsson: Luke Fitzwilliam
Penelope Wilton: Miss Pinkerton
Sinead Matthews: Miss Waynflete
Morfydd Clark: Bridget
Tom Riley: Lord Whitfield
Tamzin Outhwaite: Mrs Pierce 
Matthew Baynton: Dr. Thomas
Mark Bonnar: Reverend Humbleby
Nimra Bucha: Mrs. Humbleby
Douglas Henshall: Major Horton
Jon Pointing: Rivers
Phoebe Licorish: Rose


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER