Elite'in yaratıcısından Netflix'e yeni dizi: Respira

Elite'in yaratıcısından Netflix'e yeni dizi: Respira
Netflix için Elite, The Mess You Leave Behind, Feria ve In Love All Over Again dizilerini hazırlayan Carlos Montero'dan yeni bir dizi projesi geliyor.

"Respira" adı verilen dizi için hazırlıkların başlandığı açıklandı ve kadrosu duyuruldu. Yapımını El Desorden Crea üstleniyor ve modern zamanda Valencia'daki bir hastanenin günlük hayatını konu alacak.

Ana kadrosunda Manu Ríos'un (Élite, El Silencio) yanı sıra Najwa Nimri (La casa de papel, Sagrada Familia), Blanca Suárez (Las chicas del cable), Aitana Sánchez Gijón, Borja Luna, Ana Rayo ve Alfonso Bassave yer alıyor. Kadroda Macarena de Rueda, Blanca Martínez (In Love All Over Again), Abril Zamora, Xoán Fórneas, Marwa Bakhat ve Víctor Sáinz de bulunuyor.

Devlet hastanesinde asistan olan Biel, birkaç aydır kendisini çalışmaya adamıştır. Yüzlerce nöbet, binlerce saat sonunda kendi hayatı için vakit bulamaz haldedir. Ancak en iyi doktor olabilmek için ne gerekiyorsa yapmaya gönüllüdür. Aklından geçmeyen ise hastanede fırtına koparacak, minimum hizmetlerin olmadığı tam teşekküllü bir grevdir.

Popülasyonun yaptıkları esaslı işin farkına varması ve toplum sağlığına acı çektiren aşırı kesintileri protesto etmek için çıkılan bu yolda Biel ve diğer asistanlar, hastalar için ölümcül sonuçları olabilecek bu grevi destekleyip desteklemeyeceklerini bilememektedir. Bu tartışma sürerken günden güne birbirlerini tanıyacaklardır. Aşırı sorumluluğun altında hastanede kendi yollarını bulmaya uğraşan bu gençler ve inandıkları şey adına savaşırken her şeyi kaybetmeyi göze alan bu yetişkinler kimlerdir?

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER