Cihangir Ceyhan’ın yeni projesi belli oldu: Dengeler

Cihangir Ceyhan’ın yeni projesi belli oldu: Dengeler
Sıfır Bir Adana’nınfenomen olan Cio Baba'sı, Çukur'un Azer'i ve son olarak Camdaki Kız dizisindeki Hayri karakterine hayat veren, başarılı performansıyla göz dolduran Cihangir Ceyhan, izleyicileri bir kez daha etkisi altına alacak heyecan verici bir projede yer almaya hazırlanıyor.
 
Inter Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği "Dengeler" adlı filmde, deneyimli oyuncu, bir yer altı dövüşçüsünü canlandıracak.
 
7 Temmuz'da çekimlerine başlanacak olan bu yeni projenin, senaryosu Sarp Kalfaoğlu tarafından kaleme alınırken, yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir oturacak. Projede Cihangir Ceyhan’a yetenekli ve heyecan veren bir oyuncu kadrosu eşlik edecek.
 
Dengeler, doğarken kaybettiği annesine verdiği sözü tutmanın peşinden koşarken intikâm ve sevdiği kadınıkaybetmenin arasında kalan deli dolu bir delikanlı olan Ferit Kamacı’nın hikayesini anlatacak, zeminini suç üzerine inşa eden, acıklı, coşkulu, gerilim ve çatışma dolu; dramatik bir insan hikâyesi olarak sinemaseverlerin karşısına çıkacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER