Ya Çok Seversen'in uluslararası dağıtımını Madd Entertainment üstlendi

Ya Çok Seversen'in uluslararası dağıtımını Madd Entertainment üstlendi
Kanal D’nin, yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’nın paylaştığı yeni dizisi Ya Çok Seversen'in uluslararası dağıtımını Madd Entertainment üstlendi.

Ay Yapım ve Medyapım ortaklığıyla kurulan şirket diziyi "If You Love" adıyla pazarlıyor. Hatta yakın zaman önce Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da faaliyet gösteren MBC'ye bağlı dijital platform Shadid'in de diziyi ekrana getireceğini öğrenmiştik.
 
Senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Ya Çok Seversen’de Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi isimler de rol alıyor.
 
Ya Çok Seversen, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.
 
Ya Çok Seversen 6 Temmuz Perşembe akşamı Kanal D’de başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER