Hayatımın Neşesi dizisinin yayın tarihi belli oldu!

Hayatımın Neşesi dizisinin yayın tarihi belli oldu!
TRT 1’in kısa bir süre önce çekimleri başlayan yeni dizisi “Hayatımın Neşesi”nin yayın tarihi açıklandı. Dizi ilk bölümüyle 7 Temmuz Cuma günü ekrana gelecek.

"Hayatımın Neşesi", ailesi ve çocukları için üniversite hayatını terk eden ve yıllar sonra fakülteye geri dönme kararı alan Neşe'nin aksilikler, komiklikler, sevinçler ve başarılarla dolu hikayesini ekrana getirirken hayallerini gerçekleştirmek için her yaşta cesur adımlar atabilmenin önemini vurguluyor.

Hayatımın Neşesi’nde Aileye yeni gelen gelin adayı Aylin’in bir anda ortaya çıkmasıyla bir dizi yanlış anlaşılmalar silsilesinin ardından Neşe hayatını sorguluyor. Ve hayallerini gerçekleştirmek için hiç de geç olmadığını fark ediyor. Fakat bu seferki yeni deneyimi, üniversiteden eski bir arkadaşı olan ve Neşe'ye karşı bazı kırgınlıkları olan Profesör Sevda'nın karşısına çıkaracağı zorluklarla dolu bir mücadele başlatıyor.

Dizide, Şebnem Bozoklu' ve Tolga Tekin başrollerde yer alırken, onlara Uğur Demirpehlivan, Metin Coşkun, Ezgi Tombul, Aras Şenol, Gizem Kala, Selma Guneri, Süreyya Güzel, Nisan Dökmeci, Said Ege Yıldırım ve Özlem Ünaldı eşlik ediyor. 

Hayatımın Neşesi’nin yapımcılığını Güneş Çelikcan & Merve Zorlu, yönetmenliğini Şahin Altuğ, senaristliğini ise Ekin Atalar üstleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER