Aras Aydın, Nicole Kidman'lı Nine Perfect Strangers dizisinin kadrosunda!

Aras Aydın, Nicole Kidman'lı Nine Perfect Strangers dizisinin kadrosunda!
Nine Perfect Strangers, tanıdık bir isimle ekrana dönüyor. Son dönemde Aldatmak'ta izlediğimiz Aras Aydın dizinin 2. sezonunun kadrosuna dahil oldu.

Disney'e bağlı dijital platformlardan Hulu'da yayınlanan Nine Perfect Strangers'ın 2. sezonuyla yola devam edeceğini Mayıs 2022'de duyurmuştuk. Bugün yapılan açıklamayla 2. sezon resmen de duyuruldu ve yeni sezon kadrosu açıklandı.

Nicole Kidman, dizinin ikinci sezonu için geri dönüyor. Aras Aydın'la birlikte Liv Ullman, Emmy ödüllü oyuncu Murray Bartlett (The White Lotus The Last Of Us), Dolly de Leon (Triangles Of Sadness) ve Maisie Richardson-Sellers (DC’s Legends of Tomorrow) da dizide rol alacak. Diğer roller için seçme süreci ise devam ediyor. Kidman, dizide yönetici yapımcı olarak görev almaya devam edecek. İlk sezonu hazırlayan David E. Kelley de projeye dönecek.

Big Little Lies dizisinin dayandığı romanın yazarı Liane Moriarty'nin kaleme aldığı aynı adlı romandan uyarlanan Nine Perfect Strangers, hayatlarını toparlamak için bir sağlık merkezinde bir araya gelen dokuz kişiyi konu alıyor. Kidman, merkezin yöneticisi Masha'yı canlandırırken 8 bölüm süren ilk sezonda Melissa McCarthy, Michael Shannon, Regina Hall, Bobby Cannavale, Manny Jacinto, Tiffany Boone, Luke Evans, Melvin Gregg, Grace Van Patten, Asher Keddie ve Samara Weaving de rol aldı.

Deadline'ın haberine göre dizi ikinci sezonda ilk sezonun formülünü yeni bir lokasyonda takip edecek ve izleyiciyi İsveç Alp'lerine götürecek. Şehir hayatından bunalmış dokuz kişi, yorgun zihinlerini ve vücutlarını dinlendirmek üzere 10 günlüğüne Masha'nın yönettiği tesise gelecek. Ancak bu dokuz "mükemmel" yabancının kendilerini orada neler beklediğine dair fikirleri yok.

Nicole Kidman, Liv Ullman, Murray Bartlett, Dolly De Leon, Maisie Richardson-Sellers, Aras Aydın (Hulu / Abel Fermin / Gilbert Flores / Michael Buckner / ATV)BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER