FilmBox, hafta sonunda iki filmi izleyicisiyle buluşturacak!

FilmBox, hafta sonunda iki filmi izleyicisiyle buluşturacak!
FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle ekranlara heyecan ve eğlence katıyor.

10 Haziran Cumartesi ve 11 Haziran Pazar akşamları aileler, ilham verici duygusal öyküye sahip iki muhteşem Drama için iyi filmlerin adresi FilmBox ekranları karşısında bir araya gelecek. 

Kırbaç Etkisi (Whiplash) – 10 Haziran Cumartesi - Saat: 21:30
Adını Hank Levy’nin muhteşem Jazz şarkısından alan 2014 yılı yapımı Whiplash, anında kült mertebesine ulaşmış bir başyapıt olarak değerlendiriliyor. Adanmışlığa ve eğitime tartışmalı ve çarpıcı bir bakış açısı sunan filmin, her anı müzikle örülmüş öyküsünde, genç bir davulcunun saygın bir konservatuvarda Terence Fletcher'ın sert mentorluğu altında yaşadığı yoğun mücadele anlatılıyor. Başarı hırsı ve mükemmeliyet takıntısının bedelini anlatan filmde, acımasız öğretim yöntemiyle dikkat çeken Terence Fletcher rolünü, bu filmdeki rolüyle kariyerinin zirvesine çıkan ve En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ı kazanan J.K. Simmons üstleniyor.

Mucize (Wonder) – 11 Haziran Pazar - Saat: 21:30
New York Times'ın en çok satan kitabından uyarlanan bu sıcacık aile dramasında Holluwood’un en sevimli aktörlerinden Owen Wilson ve en güzel aktrislerinden, muhteşem kadın Julia Roberts’a, ‘Auggie’ rolünde Jacob Tremblay eşlik ediyor. Filmin New York Times'ın en çok satan kitabından uyarlanan öyküsü, ilk kez normal bir okulda beşinci sınıfa geçen ve yüzünde farklılıkları olan August ‘Auggie’ Pullman'ın yaşadığı ilham verici ve iç ısıtan olayları anlatıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER