12 diziye yeni sezon onayı: Ginny & Georgia, Virgin River, Not Dead Yet, Tales of the Walking Dead...

12 diziye yeni sezon onayı: Ginny & Georgia, Virgin River, Not Dead Yet, Tales of the Walking Dead...
Yakın dönemde başta İngilizlerden olmak üzere 12 dizi için daha yeni sezon onayı/devam haberi geldi.

* Tales of the Walking Dead yeni hikayelerle geri dönecek. The Walking Dead evreninde geçen dizide her bölüm farklı bir karakterin başından geçenleri konu alıyor. İsmi şimdilik "More Tales From the TWDU" olarak projenin sezonu da 6 bölüm sürecek.

* Netflix, Virgin River için şimdiden 6. sezon onayını verdi. Dizinin gelecek 5. sezonunun sonbaharda başlaması planlanıyor. Ginny & Georgia ise çift sezon onayı alarak 3 ve 4'ü garantiledi. Yeni showrunner Sarah Glinski (Degrassi: Next Class) oldu.

* ABC'den iki komedi dizisi The Conners ve Not Dead Yet için yeni sezon onaylarını verdi. Böylece Gina Rodriguez'li Not Dead Yet dizisi 2. sezon, The Conners ise 6. sezon onayını almış oldu. Diğer iki dizisi Home Economics ve The Rookie: Feds için daha sonra karar verecek.

Kanal ayrıca ekrana getirdiği reality/yarışma şovları America’s Funniest Home Videos (34. sezon), American Idol (22. sezon), The Bachelor (28. sezon), Bachelor in Paradise (9. sezon), Celebrity Wheel of Fortune (4. sezon), Celebrity Jeopardy! (2. sezon) ve Shark Tank (15. sezon) için de onay haberleri duyurdu.

* BBC

aile komedisi Avoidance için 2. sezon onayı verdi. İkinci sezon yine 6. bölüm sürecek. Komedi dizisi Peacock için 2. sezon onayı verdi. İlk sezonu 3 bölüm süren dizinin ikinci sezonu 6 bölüm sürecek. Bir diğer komedi dizisi Mandy ise 3. sezon onayını aldı. Yıl bitmeden ekrana gelmesi beklenen üçüncü sezon da 6 bölüm sürecek.

Yeni sezonuyla yıllar sonra ekrana dönen Bad Education da 6 bölümlük 5. sezon onayı aldı. Kasım 2021'de pilot bölümü yayınlanan drama dizisi Mammoth için resmi onay çıktı. Dizi, 3 yeni bölümle geri dönecek.

* ITV'de ekrana gelen polisiye drama The Bay, 5. sezon onayını aldı. 

* İngiltere'de Channel 5'ın, ABD'de Acorn'un yayınladığı polisiye-gizem dizisi The Madame Blanc Mysteries ise 3. sezon onayı aldı. 2024 içinde yayınlanacak ve 6 bölüm sürecek. Yıl bitmedense Noel özel bölümü gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER