O Kız dizisi 22 Mayıs'ta ABD'deki yayınına başlıyor!

O Kız dizisi 22 Mayıs'ta ABD'deki yayınına başlıyor!
O Kız dizisi ABD'de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Hispanik pazara yönelik İspanyolca yayın yapan Kanal D Drama kanalı diziyi "Zeynep" adıyla 22 Mayıs'ta yayınlamaya başlayacak. Dizinin bölümleri hafta içi her gün hem 22:50 itibarıyla TV'de yayınlanacak hem de kanalın uygulamasına eklenecek.

Kanal D Drama'nın pazarlama ve iletişimden sorumlu Başkan Yardımcısı Francheska León de la Barra, “Kanal D Drama'daki prömiyerlerimiz, sadece yapımlarımızın kalitesiyle değil, aynı zamanda izleyicilerimizde ilgi uyandıran ve heyecanlandıran güncel hikayeleriyle de ekranı doldurmaya ve İspanyolca konuşulan dünyadaki büyük Türk dizileri pazarına liderlik etmeye devam ediyor. Zeynep'in sosyal ağlar için içerik üretmeye ilgisi olan izleyicilerde yankı uyandıracak bir hikaye olduğuna eminim, çünkü her influencerın ve sosyal medya kişiliğinin arkasında aileleri, kompleksleri, duyguları ve hisleri olan gerçek insanlar vardır." dedi.

Content House imzalı, yönetmenliğini Özlem Günhan ve Deniz Yılmaz Şayir'in üstlendiği, senaryosunu ise Sırma Yanık ve Ali Ercivan'ın kaleme aldığı O Kız, ülemizde Kanal D'de ekrana geldi ve 24. bölümüyle yayın hayatını tamamladı.  


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER