Netflix'in Robert De Niro'lu yeni dizisi Zero Day'in kadrosu genişliyor!

Netflix'in Robert De Niro'lu yeni dizisi Zero Day'in kadrosu genişliyor!
Netflix/Getty/Austin Hargrave
Netflix'in Robert De Niro'lu yeni dizisi Zero Day'in kadrosu genişliyor. Mart ayında resmi onayı alan diziye Lizzy Caplan, Jesse Plemons, Joan Allen ve Connie Britton da katıldı.

"Zero Day" herkesin aklındaki soruyu soruyor: Kontrolümüz dışındaki güçler tarafından parçalanmış gibi görünen kriz halindeki bir dünyada gerçeği nasıl bulacağız? Ve komplo teorileri ve hilelerle dolu bir çağda, bu güçlerin ne kadarı kendi yaptığımızın, hatta belki de kendi hayal gücümüzün ürünü?

Politik gerilim türündeki dizide De Niro, eski bir ABD başkanını canlandıracak ve kariyerinin ilk dizi başrolü olacak. Caplan, kendisini babasının politik mirasından soyutlayan genç bir Kongre üyesi Alexandra Mullen'ı canlandıracak. Plemons, eskiden olduğu gibi Mullen'ın yanında siyaset sahnesine dönmeyi bekleyen Roger Carlson'a hayat verecek. Allen, kendi profesyonel kariyeri kocasının politik kariyeri nedeniyle geri planda kalan eski First Lady'yi oynayacak. Britton ise Mullen'ın eski personel şefi Valerie Whitesell olarak ekrana gelecek.

Eric Newman (Narcos) ve Noah Oppenheim senarist olarak görev alıyor. Dizinin öyküsü Newman, Oppenheim ve Pulitzer ödüllü Michael Schmidt'e ait. De Niro, projede yönetici yapımcı olarak da yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER