FilmBox Extra hafta sonunda üç heyecanlı filmi izleyicilere sunuyor!

FilmBox Extra hafta sonunda üç heyecanlı filmi izleyicilere sunuyor!
SPI International, Nisan ayının son hafta sonunda 3 heyecanlı filmi FilmBox Extra ekranlarında izleyicilere sunuyor. Hollywood’un “cesur yürekli” efsanesi Mel Gibson’un rol aldığı bir hacker öyküsü olan Sıcak Koltuk (Hot Seat), Cumartesi günü FilmBox Extra ekranlarında ilk kez izlenebilecek. Cuma günü Jean Reno, Pazar günü de Brad Pitt’le randevumuz var!

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca kişiye hizmet veren uluslararası medya kuruluşu SPI International, Nisan aynın son hafta sonunda, aksiyon filmlerinin efsane aktörlerini, heyecan fırtınası 3 filmle, aksiyon ve gerilim ağırlıklı filmlere ağırlık veren FilmBox Extra ekranlarında izleyicilerle buluşturuyor. 

29 Nisan Cumartesi gecesi, Filmbox Extra ekranlarında Sıcak Koltuk (Hot Seat) filminin ilk gösterimini izleyeceğiz. Bir bilgisayar korsanının (hacker) zor anlarını öyküleştiren filmin baş rolünü, Hollywood’un “cesur yürekli” yaşayan efsanesi Mel Gibson üstleniyor. 22 Nisan Cuma Jean Reno, 23 Nisan Pazar da Brad Pitt evlerimize konuk oluyor.

Ölümsüz (22 Bullets) – 28 Nisan Cuma - Saat: 23:05
Leon filminin unutulmaz aktörü Jean Reno, 12 Eylül’ü 13 Eylül’e bağlayan gece yarısından bir saat sonra FilmBox Extra ekranlarında olacak. 22 Bullets filminin konusu, çocukluk arkadaşı tarafından ihanete uğrayan emekli bir gangsterin öyküsü üzerine kurulu.

Sıcak Koltuk (Hot Seat) – 29 Nisan Cumartesi - Saat: 21:30
2022 yılı yapımı filmde, Hollywood efsanesi Mel Gibson’a, hayatlarımıza “Evimiz Hollywood’da” dizisiyle giren güzel aktris Shannen Doherty eşlik ediyor. Filmin öyküsünde üst düzey bankacılık kurumlarına sızmaya çalışan eski bir hacker, tuzağa düşürülüyor. Hacker, kendini altına bomba bağlı bir koltukta bulunuyor ve buradan kurtulması gerekiyor.

Kibarca Öldürmek (Killing Them Softly) – 30 Nisan Pazar, Saat 01:00
Pazar gününün gece yarısından sonra ilk saatinde ekranlara gelecek film, başrollerde iki gözde aktörü, Brad Pitt ve Ray Liotta’yı bir araya getiriyor. Filmin öyküsünde, kendilerini akıllı zanneden ama aslında geride bir sürü iz bırakan üç adam, yerel bir çetenin yönettiği ve büyük paraların döndüğü bir yeraltı kumar işletmesinde büyük bir soygun gerçekleştiriyor. Çete düzenlendiği poker oyunları sırasında yapılan soygunları araştırmak ve işin esas faillerini bulup, icaplarına bakmak için, yaşadığı ülkenin gerçek yüzünü görebilen bir adam olan kiralık katil Jackie Cogan'ı görevlendiriyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER