John Wick'in uzantı dizisi The Continental Eylül ayında başlıyor!

John Wick'in uzantı dizisi The Continental Eylül ayında başlıyor!
Peacock
John Wick'in uzantı dizisi The Continental'dan ilk tanıtım videosu geldi. Tam ismi "The Continental: From the World of John Wick" olan dizi, Eylül ayında izleyiciyle buluşacak.

Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği John Wick filmlerinin öncesinde olanları konu alacak The Continental'in hikayesi kiralık katillerin kullandığı, filmlerin de bir parçası olan The Continental otelinin etrafında dönecek. Dizi 1975'le başlayacak ve genç Winston Scott'ı konu alacak. New York'un yer altı dünyasında ölümcül bir görevin peşine düşen Winston'ı ise geride bıraktığını düşündüğü geçmişi kovalayacak. 

Filmlerde Ian McShane'in canlandırdığı Winston'ın gençliğini The Originals, The Purge ve The Flight Attendant dizileriyle bilinen Colin Woodell oynuyor. Mel Gibson, Cormac adında bir karaktere hayat verecek. Kadroda Hubert Point-Du Jour (Miles), Jessica Allain (Lou), Mishel Prada (KD), Nhung Kate (Yen) ve Ben Robson (Frankie) da yer alıyor.

ABD'nin premium kablolu kanallarından Starz'da yayınlanacakken dijital platform Peacock'a transfer olan dizinin yapımını Lionsgate Television üstleniyor. Film serisinin başrolü Keanu Reeves, The Continental'de yapımcı olarak yer alıyor. Chris Collins ise senarist ve showrunner olarak görev alıyor. Dizi, yaklaşık 90 dakika civarı süren 3 bölümden oluşacak.

İlk üç filmiyle gişede yaklaşık 600 milyon dolar gelir elde eden John Wick'in 4. filmi ise geçtiğimiz ay vizyona girdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER