The Night Agent, Netflix'in en çok izlenen dizilerinin arasına girdi!

The Night Agent, Netflix'in en çok izlenen dizilerinin arasına girdi!
Netflix
Netflix kendine bir hit daha buldu. 23 Mart'ta izleyiciyle buluşan The Night Agent, platformun en çok izlenen dizilerinin arasına girdi.

18 günlük izlenmesi 515,570,000 saate ulaşan The Night Agent, Netflix'in Dili İngilizce Olan Diziler listesine 9. sıradan giriş yaptı. Netflix, Top 10 listelerini ilk 28 günkü izlenme sayılarına göre hazırladığı için dizinin gelecek 10 günkü performansıyla daha yukarıya çıkması bekleniyor.

The Night Agent, 3-9 Nisan haftasında ise 130,480,000 saat izlenerek haftalık Dili İngilizce Olan Diziler listesinde yine 1. sırada yer aldı.The Night Agent Hakkında:

Beyaz Saray'ın bodrum katında çalışan düşük rütbeli bir FBI ajanı asla çalmayan bir telefonu kontrol etmekle görevlidir. Bir gece o telefon çalar ve onu hızla akan tehlikeli bir komplonun içine sürükler ve nihayetinde tüm yollar Oval Ofis'e doğru çıkar.

Gabriel Basso'nun başrolünde yer aldığı dizide Luciane Buchanan, Hong Chau, Sarah Desjardins, Fola Evans-Akingbola, Eve Harlow, Enrique Murciano, Phoenix Raei ve DB Woodside da rol alıyor. Aksiyon ve politik gerilim türlerindeki dizi, Matthew Quirk'in 2019'da piyasaya çıkan romanından uyarlandı. Shawn Ryan'ın yaratıcısı ve showrunner olduğu projenin yapımını Sony Pictures Television Studios üstlendi.

The Night Agent, gösterime girdikten 6 gün sonra 2. sezonunu garantiledi. Gelecek sezon da 10 bölüm sürecek ve 2024'te yayında olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER