Orlando Bloom, Amazon Prime'ın yeni dizisi This Must Be The Place’in başrolünde!

Orlando Bloom, Amazon Prime'ın yeni dizisi This Must Be The Place’in başrolünde!
Orlando Bloom, dizilerle yola devam ediyor.

Prime Video'da ekrana gelen Carnival Row'un birkaç hafta önceki finalinin ardından Bloom, yine Amazon için hazırlanan This Must Be The Place’in kadrosuna katıldı. Amazon Studios'un yapımcısı olduğu dizi projesi Maggie O’Farrell’ın 2016 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanacak.

Suzanne Heathcote (Killing Eve, Fear the Walking Dead), uyarlamayı kaleme alacak ve dizinin yönetici yapımcılığını üstlendi. Bloom, yapım şirketi Amazing Owl aracılığıyla yürütücü yapımcı olarak da dahil oldu.

New Yorklu dil bilimci Daniel Sullivan, önceki evliliğinden olan hiç görmediği çocukları, nefret ettiği bir babası ve garaj yoluna çıkan herkese silah çeken eski film yıldızı olan münzevi eşi Claudette ile birlikte İrlanda’nın vahşi doğasında yaşamaktadır.

Daniel ve Claudette’in kırsalda inşa ettikleri hayat, Daniel’in 20 yıl önce bağlantıyı kaybettiği bir kadınla ilgili beklenmedik bir keşifle altüst olmak üzeredir. Şok edici sır ortaya çıktığında Daniel ve Claudette’in ilişkisi temelden sarsılır. Bu keşif Daniel'ı yoldan çıkaracak; eşinden, çocuklarından ve evinden uzağa, dünyanın dört bir yanına savuran bir maceraya götürecektir. Peki, Claudette’e olan aşkı onu geri getirmeye yetecek mi?BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER