Cruel Intentions'ın da dizi uyarlaması geliyor!

Cruel Intentions'ın da dizi uyarlaması geliyor!
Cruel Intentions (Sex Oyunları) filminin de dizi uyarlaması geliyor.

TVLine'ın haberine göre Amazon'a bağlı dijital platform Freevee, sezonu 8 bölüm sürecek diziye onay verdi. Şirketin diğer platformu Prime Video'ya geçme ihtimali de olan projenin yapımını Amazon Studios ve Sony Pictures Television üstleniyor.

Pierre Choderlos de Laclos'un 1782'de yayımlanan romanı Dangerous Liasons'tan uyarlanan Cruel Intentions, 1999'da izleyiciyle buluştu. Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe ve Reese Witherspoon başrollerinde yer aldı. Film, aralarında tuhaf bir ilişki olan iki üvey kardeş Sebastian ve Kathryn, Sebastian'ın Annette adlı güzel genç bir kızı yatağa atıp atamayacağına dair iddiaya girmesiyle yaşananları konu alıyor.

Dizi de Washington'da bir üniversitede okuyan ve bulundukları sosyal piramidin tepesinde kalmaya çalışan iki üvey kardeşe odaklanıyor. Okulda içinde bulundukları sistemi tehdit eden bir kaza yaşanınca güçlerini korumaya çalışan iki kardeş, planlarını ABD başkan yardımcısının kızını baştan çıkarmaya kadar götürecekler.

Cruel Intentions'ın dizi uyarlaması 2016'da da gündeme gelmişti ve filmin oyuncularından Sarah Michelle Gellar karakterini canlandırmak üzere diziye katılmıştı. Ancak pilot bölüm, ABD'nin ulusal kanallarından NBC'den onay alamadı. Ondan önce yine ulusal kanallardan FOX, filmin öncesinde yaşananları konu alan bir prequel diziye onay verdi. Ancak 3 bölümü çekilen diziden vazgeçilince bölümler film haline getirilerek Cruel Intentions 2 adıyla yayınlandı. 2004'te ise yine benzer şekilde, sinemaya gelmeyen bir devam filmi, yani Cruel Intentions 3 video olarak yayınlandı.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER