6 diziden kötü haber: Young Wallander, Britannia, Ghosts, The L Word...

6 diziden kötü haber: Young Wallander, Britannia, Ghosts, The L Word...
Son dönemde 6 diziden daha final ya da iptal haberi geldi.

* İngiltere'de BBC'nin yayınladığı Ghosts dizisi gelecek 5. sezonuyla birlikte final yaparak ekrana veda edecek. 2. sezonuna devam eden ABD uyarlaması ise 3. sezonuyla yoluna devam edecek.

* İngiliz kanallardan ITV ise medikal drama Maternal'ı ilk sezonun ardından düşük izleyici sayısı nedeniyle iptal etti.

* Freeform'un gençlik dizisi grown-ish 6. sezonuyla yayın hayatını tamamlayacak. Final sezonu iki parça halinde yayınlanacak. İlk kısım bu yaz, ikinci kısım 2024 içinde başlayacak.

* Britannia dizisi yolun sonuna geldi. İngiltere'de Sky'ın yayınladığı dizi 3. sezonun ardından iptal oldu.

* Showtime, modern versiyonuyla ekrana dönen ve 3. sezonunu tamamlayan The L Word: Generation Q'yu iptal etti. Ancak orijinal dizinin yaratıcısı Ilene Chaiken eşliğinde The L Word: New York adlı yeni bir projenin hazırlandığını da duyurdu.

Showtime, benzerini Billions ve Dexter için de planlıyor. Billions evreni Millions ve Trillions dizileriyle, Dexter evreni ise hem Dexter'ın gençliğini hem de Trinity'yi konu alan yeni dizilerle genişleyebilir.

* Henning Makell'in romanlarına konu alan Kurt Wallander karakterinin gençliğini merkezine alan suç draması Young Wallander'in 3. sezonu gelmeyecek. Netflix de dizinin sona erdiğini doğruladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER