Prime Video'nun yeni casus draması Citadel'den yeni bir tanıtım videosu geldi

Prime Video'nun yeni casus draması Citadel'den yeni bir tanıtım videosu geldi
Prime Video'nun yeni casus draması Citadel'den yeni bir tanıtım videosu geldi. Sezonu 6 bölüm sürecek dizi, ilk iki bölümüyle 28 Nisan'da başlayacak.

Sekiz yıl önce Citadel düştü. Görevi tüm insanların emniyetini ve güvenliğini sağlamak olan bağımsız küresel casus teşkilatı, dünyayı gölgelerden manipüle eden güçlü bir sendika olan Manticore'un görevlileri tarafından yok edildi. Citadel'in düşmesiyle seçkin ajanlar Mason Kane (Richard Madden) ve Nadia Sinh (Priyanka Chopra Jonas) hayatlarını kıl payı kurtarırken hafızaları silindi.

O zamandan beri, geçmişlerinden habersiz, yeni kimlikler altında yeni hayatlar inşa ederek gizli kaldılar. Ta ki bir gece, Manticore'un yeni bir dünya düzeni kurmasını engellemek için çaresizce yardımına ihtiyacı olan eski meslektaşı Bernard Orlick (Stanley Tucci) Mason'un peşine düşene kadar… Mason eski partneri Nadia’yı bulduktan sonra, sırlar, yalanlar ve tehlikeli ama ölümsüz bir aşk üzerine kurulu ilişkileriyle uğraşırken, bir yandan da Manticore’u durdurmak için, onları Dünya’nın dört bir yanına çağıran görevlerine hazırlanırlar.

Marvel filmleriyle bilinen Joe ve Anthony Russo'nun da yapımcılarından olduğu Citadel'de Nikki Amuka-Bird, Susan Lynch, Sara Martins, Leo Woodall, Gráinne Good, Leo Ashizawa, Roland Møller, Ashleigh Cummings, Osy Ikhile ve Caoilinn Springall da rol alıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER