Netflix’ten Scott Pilgrim dizisi geliyor

Netflix’ten Scott Pilgrim dizisi geliyor
Netflix’ten Scott Pilgrim dizisi geliyor. Sinemanın kült filmlerinden Scott Pilgrim vs. The World’ün kadrosunun animasyon bir dizi projesi için bir araya geleceği açıklandı.

Yazar ve sanatçı Bryan Lee O’Malley tarafından yaratılan grafik roman serisiyle başlayan Scott Pilgrim, Oni Press tarafından 2004 ve 2010 yıllarında 6 cilt halinde yayınlandı. Çizgi romanlar miskin ve garaj grubu üyesi Scott Pilgrim’e odaklanıyor. Edgar Wright’ın uyarladığı, 2010'da vizyona giren filmde Scott Pilgrim, aşık olduğu Ramona Flowers’ın özel güçleri olan 7 kötü eski sevgilisini yenmeye çalışıyor. 

Filmin kadrosunda yer alan Michael Cera (Scott Pilgrim), Mary Elizabeth Winstead (Ramona Flowers), Kieran Culkin (Wallace Wells), Chris Evans (Lucas Lee), Anna Kendrick (Stacey Pilgrim), Brie Larson (Envy Adams), Alison Pill (Kim Pine), Aubrey Plaza (Julie Powers), Brandon Routh (Todd Ingram), Jason Schwartzman (Gideon Graves), Johnny Simmons (Young Neil), Satya Bhabha (Matthew Patel), Mark Webber (Stephen Stills), Mae Whitman (Roxie) ve Ellen Wong (Knives Chau), karakterlerini Netflix dizisinde seslendirecekler.

Scott Pilgrim çizgi roman serisini yaratan Bryan Lee O’Malley, BenDavid Grabinski'yle birlikte dizide senarist, yönetici ve yürütücü yapımcısı olarak bulunuyor. Filmin yönetmeni, ortak yazarı ve yapımcısı Edgar Wright da yönetici yapımcı olarak dahil oldu. Japon anime stüdyosu Science SARU ise animasyon stüdyosu olarak yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER