Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisi ilk haftasında Netflix Top 10'de!

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisi ilk haftasında Netflix Top 10'de!
Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? dizisi ilk haftasında Netflix Top 10'e girdi.

Perihan Mağden'in aynı adlı romanından uyarlanan dizi, 24 Mart'ta izleyiciyle buluştu ve ilk 3 günlük performansıyla 19,410,000 saat izlendi. Böylece Dili İngilizce Olmayan Diziler listesine 3. sıradan giriş yaptı. Ayrıca 33 ülkede Top 10'e girdi. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne? ilk üç günlük izlenmeye göre Netflix'in yerli dizileri içinde en iyi açılışı yapan dizi de oldu.

Netflix Türkiye'nin dizilerinden Şahmaran, 20 Ocak'ta yayına girerek yine ilk 3 günlük performansıyla 17,030,000 saat izlenmeye ulaşmıştı. Geçtiğimiz yıl (Çarşamba günü) izleyiciyle buluşan Yakamoz S-245 ise ilk 5 günlük performansıyla 22,060,000 saat izlenerek halen sayısal olarak en iyi açılışa imza atan yerli dizi olarak öne çıkıyor.Ertan Kurtulan’ın senaryosunu yazdığı 1441 Productions yapımı dizi, bir anne ile kızının kaçış öyküsünü konu alıyor ve anne karakterine yetenekli oyuncu Melisa Sözen hayat veriyor.

Sürekli birilerinden kaçan ve lüks otellerde kalan bir anne ve küçük kızı Bambi, geride cesetlerden iz bırakarak yollarına devam ederler. Ancak lüks otellerin yerini köhne motellerin almasıyla, peri masalının söz verildiği gibi olmayacağı ortaya çıkar. Bu kaçış öyküsünde anne av değil de avcı olabilir mi?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER